Sportovci do škol 

BEZPLATNÉ SPORTOVÁNÍ DĚTÍ

Tento projekt pod názvem Sportovci do škol umožňuje sociálně slabším rodinám možnost bezplatného sportování pro děti v rámci školních družin po celém Brně.

V rámci družinového sportovního kroužku si mohou žáci 1. stupně vyzkoušet více sportů, pod vedením zkušených trenénů.

Od 1. 1. 2021 je projekt realizován společností STAREZ – SPORT, a.s. Po skoro dvouletém období, kdy platila různá pandemická omezení se od 1. října 2022 mohly kroužky realizovat bez omezení. Zájem škol se oproti předchozím rokům nepatrně zvýšil. Jednotlivé sporty si volí vedení školy po dohodě s realizátorem, sporty se v průběhu školního roku mohou měnit a střídat, stejně jako sportovní pomůcky, které zajišťuje realizátor projektu a na jednotlivé školy zaváží.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací