Přihláška žáka

Pomocí této přihlášky můžete přihlásit své dítě do sportovního kroužku v rámci vaší školy.

Prohlášení

  • Jsem informován/a, že STAREZ - SPORT, a.s. zpracovává osobní údaje dle pravidel uvedených v podmínkách kroužku, které jsou uvedeny na webových stránkách www.sportovcidoskol.cz.
  • Jsem informován/a, že poskytované osobní údaje jsou správcem STAREZ - SPORT, a. s., zpracovávány na základě právního důvodu plnění smlouvy za účelem vedení evidence a komunikace se žákem, resp. jeho/jejím zákonným zástupcem, a s tím souvisejícími činnostmi. Tyto osobní údaje budou správcem zpracovávány po dobu maximálně deseti let a nebudou předávány žádným zpracovatelům vyjma subjektu, který údaje zpracovává na DPP a subjektu jehož produkt společnost využívá pro mailing a jen výhradně za účelem zasílání komunikačních sdělení STAREZ - SPORT, a. s.
  • Souhlas se zpracováním osobních údajů – pořizování a zveřejňování fotografií. Informace naleznete zde.
  • Na činnost dítěte v kroužku by mohly mít vliv tyto zdravotní obtíže mého dítě:

e-li udělován souhlas, tento lze kdykoliv odvolat. V takovém případě se obraťte na zástupce STAREZ – SPORT, a.s. na priplata@starezsport.cz.

Projekt je hrazen z dotačních prostředků Statutárního města Brna.

* Povinný údaj

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací